Koncert Metalliki w Krakowie w kwietniu 2018 roku był już jedenastym, jaki zespół zagrał w kraju nad Wisłą.

Koszulki koncertowe są na całej trasie takie same i nie oddają klimatu miejsca, w którym grała Metallica. Postanowiliśmy to zmienić i stworzyliśmy unikalny, polski projekt koszulki koncertowej!

Czy pamiątkowa koszulka musi mieć wielki napis Metallica? Niekoniecznie.

Zaproponowaliśmy artystyczny nadruk z krakowskim lajkonikiem, stylizowanym na swoją nieco mroczniejszą wersję. Lajkonik oprócz miecza w swojej trupiej ręce trzyma dwie pałeczki perkusyjne Larsa Ulricha. Wprawne oko dojrzy także motyw kart z jednego z tatuaży Jamesa Hetfielda oraz charakterystyczne „M”, w które układa się fragment nakrycia konia.

Na plecach umieściliśmy oryginalną setlistę z krakowskiego koncertu – dokładnie tę, jaka znajdowała się na scenie w Tauron Arenie. Znajdziecie tam również miejsce i datę koncertu oraz nazwę trasy – Worldwired Tour.

Arkadiusz

Odebrałem właśnie koszulkę :) T-shirt rządzi! :) DZIĘKI! ;)

Tomasz

Przyznam szczerze, że zamawiając koszulkę chciałem po prostu mieć pamiątkową szmatę z Krakowa, bo te na oficjalnym merchu były brzydkie to raz, a drogie to dwa. Nie spodziewałem się nic szczególnego ale to co dostałem – wow!

Nadia

Dzisiaj odebrałam koszulkę – jest mega prawilna! :D Dobra robota! ;)

Marta

Rzadko można kupić jakieś fajne koszulki z koncertu i do tego w fajnym, damskim kroju. Te Wasze wyszły zajebiście, jestem mega zadowolona! W rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej, niż na fotkach w necie!

Rafał

Wygląda wspaniale. Całość jest zgodna z ofertą. Wzór jest oryginalny i fajnie nawiązuje do miejsca, gdzie odbył się koncert. Materiał i nadruk wyglądają na solidne. Wielkie dzięki za wspaniałą pamiątkę wspaniałego wydarzenia!

Filip

Dzięki wielkie :) Niecierpliwiłem się, ale było warto, koszulka jest świetna!